Фурнітура

Люверси

Тип DIN
Тип В
Тип К
Спеціальні
Люверс 8 мм DIN 8
Люверс 10 мм DIN 10
Люверс 3,5 мм 329
Люверс 4,5 мм 3068
Люверс 5,5 мм 3078
Люверс 7 мм 2 0/В
Люверс 8 мм 0B
Люверс 8,5 мм 1B
Люверс 9,5 мм 2B
Люверс 10,5мм 3B
Люверс 11,5мм 4B
Люверс 12,5мм 5B
Люверс 15 мм 8B
Люверс 10 мм K 10
Люверс 16 мм K 16
Люверс 20 мм K 20
Люверс 40 мм K 40
Спеціальні люверси
Фіксований поворотний люверс

Люверси купити

У виготовленні одягу, взуття, для пошиття штор і гардин використовується спеціальна фурнітура. Серед численного розмаїття продукції даної категорії найбільш затребуваними аксесуарами вважаються люверси, які можна придбати у будь-якій кількості в Україні, скориставшись послугами компанії Delim-Ukraine.

Вони являють собою металеві заклепки у вигляді кілець і призначені для захисту країв текстилю від розриву і деформації. Це дає можливість оформити окантовку отворів для шнурків, стрічок та інших елементів декору у взутті, сумках, ременях і одязі.

Вироби складаються з колечка і втулки. Друга комплектуюча є основною частиною і має наступні параметри виготовлення:

 1. Діаметр отвору. Залежно від його ширини вироби маркуються для зручного підбору користувачем під різні завдання;
 2. Діаметр капелюшка. Даний параметр дає можливість визначити, як будуть виглядати люверси для штор на готовому текстилі. Як правило отвір зовнішнього капелюшка круглий, але зустрічаються форми і зовнішній вигляд іншого дизайну;
 3. Довжина ніжки - критерій, який допомагає визначити, на якій тканини актуально застосувати люверс даної конкретної конструкції.

Існують також аксесуари без колечка. На кінці ніжок наносяться спеціальні насічки, які в процесі фіксації на тканині ''розриваються''. Найчастіше блочки застосовуються у взуттєвій промисловості на тому етапі, коли зовнішній вигляд виробу ще не відіграє основну роль.

Купити люверси оптом варто для:

 • Пошиття одягу;
 • Виробництва взуття;
 • Виготовлення штор;
 • Пошиття тентів, наметів, палаток;

В якості матеріалу для їх виготовлення вибирають:

 1. Сталь. Недорога сировина, проте в процесі тривалої експлуатації такі елементи швейної фурнітури іржавіють, залишаючи на текстилі непривабливі розводи. Щоб підвищити якість використання та надати красивого зовнішнього вигляду, може наноситися цинкове, мідне, нікелеве напилення.;
 2. Латунь. В порівнянні зі сталлю - дорогий матеріал, але має перевагу легкої установки завдяки м'якості металу.;
 3. Нержавіюча сталь. Відрізняється високими показниками якості - міцність, зносостійкість, стійкість до корозії. Ці показники суттєво підвищують вартість виробів, але залишаються найбільш затребуваними для тих, хто ставить на перше місце якість.;

Купити люверси для штор

Якщо ви хочете купити люверси для штор у Львові, ознайомтеся з продукцією, представленою на сторінках нашого сайту. Ми пропонуємо високоякісні вироби, поставляючи продукцію безпосередньо від виробників.

У каталозі інтернет-магазину ви можете заказати товари різної цінової категорії гуртом і вроздріб, вибравши його з широкою розмірної і дизайнерської лінійки. Така різноманітність товарних позицій дозволяє споживачам купити вироби, підходящі для конкретних завдань для втілення в реальність найбільш непересічних ідей.

Delim-Ukraine - це:

 • Широкий асортимент фурнітури для шиття;
 • Демократична ціна на люверси для штор;
 • Вигідні умови співпраці;
 • Оперативна доставка по Україні;
 • Безкоштовна консультація менеджерів.