Фурнітура

Пластікові ручки для сумок

Цікавість до стильних сумок стабільно висока, причому, як серед жінок, так і серед чоловіків. Споживачі готові витрачати гроші на оригінальні, практичні та довговічні моделі, і значною мірою ці властивості аксесуарів залежать від характеристик фурнітури, що використовується під час їх виготовлення. Інтернет магазин Delim пропонує виробникам клатчів, портфелів, повсякденних, спортивних, дорожніх та інших моделей величезний асортимент пластикових елементів, які стануть ідеальним доповненням швейної продукції. Наші вироби відповідають усім сучасним вимогам:

 • легко та надійно фіксуються;
 • витримують сильний механічний вплив;
 • мають привабливий зовнішній вигляд;
 • радують зручністю використання завдяки продуманості конструкції;
 • не втрачають початкових властивостей при активній експлуатації;
 • підходять, як для виготовлення, так і для ремонту жіночих і чоловічих аксесуарів;
 • можуть закріплюватися з будь-якого боку виробу.

Ми подбали про те, щоб в асортименті регулярно з'являлися новинки. Щоб підібрати ручки для сумки, необхідно уважно вивчити запропоновані варіанти та визначити, наскільки вони підходять вам за стилем, декоративною обробкою, розмірами, кольором, функціональністю, способом кріплення. Для зручності вибору на сайті є функція завантаження каталогу – маючи перед очима список товарів та їх характеристики, буде набагато простіше зрозуміти, які різновиди замовляти. Також ви можете звернутися до наших менеджерів для уточнення параметрів, отримання кваліфікованої допомоги щодо пошуку ідеальної фурнітури або відправки зразків.

Купити ручки для сумок дешево

Успішність бізнесу з виготовлення аксесуарів безпосередньо залежить від своєчасності постачання та якості матеріалів, тому важливо знайти компанію, яка зможе виправдати очікування в плані вартості та характеристик фурнітури. Наш інтернет магазин готовий запропонувати привабливі умови для всіх, хто має намір купити ручки для сумок гуртом в Україні. Покупці компанії Делім можуть розраховувати на:

 • реальні фотографії та опис товарів;
 • швидкі терміни обробки замовлень та відправки продукції;
 • індивідуальний підхід до ціноутворення - вартість замовлення розраховується після обговорення всіх деталей співпраці, причому для великих та постійних покупців передбачені різні бонуси;
 • відсутність посередницьких націнок;
 • повний пакет документів, що підтверджують якість ручок;
 • регулярну появу в асортименті оригінальних новинок;
 • доставку в Київ, Львів, Вінницю, Чернівці та інші українські міста - ми обрали в якості партнера компанію Нова Пошта з розгалуженою мережею відділень, що дозволяє забезпечувати ручками та іншими товарами клієнтів з різних куточків країни.

Маючи 20-річний досвід постачання швейних підприємств висококласною фурнітурою, ми точно знаємо, що потрібно замовникам, і як організувати постачання без затримок. Звертайтеся до нас для замовлення ручок з міцного пластику в онлайн-чаті або за телефоном!


⏩ Як замовити Пластікові ручки для сумок в інтернет-магазині Delim?

📝 Ви можете зручно оформити замовлення на сайті скориставшись формою зворотнього зв’язку, звернувшись в онлайн-чат чи зателефонувавши нам за телефонами: ☎ +38-032-276-57-59, +38-032-297-50-40, +38-067-674-12-34, +38-073-674-12-34.

⏩ Які бонуси я отримаю, замовивши Пластікові ручки для сумок сьогодні?

✅ Ми надаємо гарантію товару та повний пакет документів, санітарно-гігієнічні висновки, міжнародні сертифікати якості. Також ми завжди допомагаємо у правильному виборі комплектуючих для Вашого виробу та готові створити їх “під ключ”🔑

⏩ Як відбувається доставка товару?

📦 Ми співпрацюємо з кур'єрськими службами НОВА ПОШТА та ІН-ТАЙМ. Ваші взірці чи замовлення ви можете отримувати в найближчому до вас відділенні даних експрес-перевізників 🚚

⏩ Чи можна отримати взірець продукту, який я хочу замовити?

🎁 Так, взірці та рекламні матеріали ми висилаємо абсолютно БЕЗКОШТОВНО.