Фурнітура

Паракорд

Жодна навіть найякісніша натуральна тканина не може зрівнятися зі здатністю витримувати розривне навантаження з паракордом. Цей матеріал виробляють за особливою технологією з поліестеру або нейлону, переплітаючи безліч ниток навколо стрижня-основи, щоб домогтися максимальної міцності в поєднанні з еластичністю. Залежно від класу синтетичні шнури мають різне максимальне зусилля на розрив - найбільш популярним вважається трос серії 3, що витримує вплив в майже 250 кг.

Купити паракорд Львів з урахуванням індивідуальних вимог до характеристик та естетичних властивостей, пропонує інтернет магазин Делім. У нашому асортименті товари відомих американських торгових марок, які пройшли всі необхідні випробування та мають міжнародні сертифікати якості. Вам залишається лише вивчити описи представленої в каталозі продукції та оформити замовлення, залишивши контактні дані для зворотного дзвінка або зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними внизу сторінки номерами.

Переваги та способи використання паракорду

Незважаючи на появу безлічі різновидів фурнітури зі штучних матеріалів, паракорд Львів купити представляється для багатьох замовників найбільш привабливим варіантом. В цьому немає нічого дивного, адже даний матеріал володіє цілим рядом важливих переваг, таких як:

  1. Широка сфера застосування. Нейлонові троси незамінні для військовослужбовців та шанувальників екстремального відпочинку, дозволяючи закріпити екіпіровку, врятувати потопельника, зафіксувати вантаж під час водної переправи тощо.
  2. Значна міцність у поєднанні з невеликою вагою та гнучкістю.
  3. Стійкість до біологічного впливу і корозії - синтетичні троси не гниють, не іржавіють, зберігають початкові властивості роками.
  4. Зручність використання, упакування та транспортування.
  5. Мінімальне розтягнення 30%.
  6. Варіативність кольорів та типів (відрізняються за максимальним розривним навантаженням та іншим параметрам), що дозволяє придбати фурнітуру, яка ідеально підходить під конкретні цілі та бюджет покупця. 

Купити паракорд у Львові та інших містах України

Знайти надійного постачальника, який запропонує купити паракорд в Україні за низькою ціною та з офіційною гарантією якості, не так просто, як хотілося б замовникам. Частина фірм продає не оригінальний товар з США, а підробки з низькими показниками міцності, а інші встановлюють величезні націнки, що робить співпрацю невигідною. Інтернет магазин Delim допоможе розв’язати питання організації постачання нейлонових шнурів для виробничих та інших цілей, забезпечивши вас першокласним паракордом за цінами від виробника.

Ми маємо в своєму розпорядженні великий склад у Львові, що передбачає можливість самовивозу продукції, а також відправляємо гуртові партії в Київ та інші міста України, надаючи гарантію і консультуючи на етапі підбору виробів. В наявності фурнітура з різними характеристиками, починаючи від паракорду 550 і 800, закінчуючи шнурками та крученою ниткою


⏩ Як замовити Паракорд в інтернет-магазині Delim?

📝 Ви можете зручно оформити замовлення на сайті скориставшись формою зворотнього зв’язку, звернувшись в онлайн-чат чи зателефонувавши нам за телефонами: ☎ +38-032-276-57-59, +38-032-297-50-40, +38-067-674-12-34, +38-073-674-12-34.

⏩ Які бонуси я отримаю, замовивши Паракорд сьогодні?

✅ Ми надаємо гарантію товару та повний пакет документів, санітарно-гігієнічні висновки, міжнародні сертифікати якості. Також ми завжди допомагаємо у правильному виборі комплектуючих для Вашого виробу та готові створити їх “під ключ”🔑

⏩ Як відбувається доставка товару?

📦 Ми співпрацюємо з кур'єрськими службами НОВА ПОШТА та ІН-ТАЙМ. Ваші взірці чи замовлення ви можете отримувати в найближчому до вас відділенні даних експрес-перевізників 🚚

⏩ Чи можна отримати взірець продукту, який я хочу замовити?

🎁 Так, взірці та рекламні матеріали ми висилаємо абсолютно БЕЗКОШТОВНО.