Фурнітура

Утеплювач

APEX
CL
HL
CONTUR
COMBAT
PRISM
ELITE

Утеплювачі для одягу

Інтернет-магазин Делім пропонує ознайомитися з асортиментом високоякісної продукції на сторінках нашого каталогу. Тут представлені товари вітчизняного та зарубіжного виробництва, з виробниками яких ми співпрацюємо протягом довгих років без посередників. Це дозволяє формувати доступні ціни на утеплювачі для одягу і давати гарантію бездоганної якості на тривалий експлуатаційний термін.

Сьогодні існує величезна кількість утеплювачів для верхнього одягу, що користуються попитом завдяки своїм функціональним властивостям. Умовно їх поділяють на три основних типи:

  • Синтетичні тканини - добре тримають форму і відновлюються після стиснення і багаторазового прання. Не викликають алергії, не накопичують пил, бруд, стійкі до появи грибків інакших шкідливих організмів.
  • Натуральний - досить затребуваний матеріал серед споживачів, оскільки вважається більш теплим і безпечним для тривалої експлуатації. Хоча на практиці ефективність залежить не від виду, а від якості і технології виготовлення виробів.
  • Комбінований - найбільш поширений вид наповнювача, який використовується для виготовлення курток, пальто та інших дорослих і дитячих речей. Як і попередні два, такий утеплювач добре зберігає тепло, не пропускає вологу і не вимагає додаткової хімчистки.

Утеплювач для курток

З огляду на те, що на ринку виробництва наповнювачів та тканин для теплого одягу існує серйозна конкуренція, придбати дійсно довговічний і якісний товар не так легко. Перш ніж купити недорого утеплювач для курток, важливо ознайомитися з низкою рекомендацій, які дозволять зробити максимально вигідне придбання:

  1. Кращий термоізолятор - повітря, і чим більше його буде в одиниці утеплювача, тим довше і якісніше речі зберігають тепло. Саме тому краще всього вибирати легкий утеплювач з невеликим показником щільності.
  2. Довговічність, зносостійкість, екологічність. Текстиль не повинен вбирати вологу, зовнішні запахи, деформуватися, скочуватися, піддаватися просіданню і ставати тонким в процесі тривалого використання.
  3. Куртка зі 100% -натуральним наповнювачем має напис на ярлику ''Down, але такий одяг зустрічається нечасто. Якщо ви виявите напис ''Wool'', це означатиме, що всередині утеплювача присутній вовняний ватин. ''Waltern'' і ''Polyester'' свідчать про присутність синтепону та інших синтетичних матеріалів.
  4. Рівність і міцність швів, надійність фурнітури - критерії, на які слід звернути увагу, щоб придбати утеплювач з тканини на тривалий експлуатаційний термін.

Якщо ви хочете заказати продукцію оптом з доставкою по Україні, будучи у Львові або Києві, достатньо заповнити спеціальну форму на сайті компанії або зв'язатися з менеджерами інтернет-магазину в телефонному режимі. Наші консультанти нададуть інформацію щодо обраних товарів і допоможуть зробити оптимальний вибір.